VK OpenAPI (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: all
bo: ཡོད་ཚད

en: None
bo: མེད།

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: 1 month
bo: ཟླ་བ་གཅིག
