VK OpenAPI (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: None
hy: Ոչ մի

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Node
hy: Նոդ

en: Never
hy: Երբեք
