VK OpenAPI (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: None
jv: Nihil

en: Password
jv: Sandhi

en: Never
jv: Ora tahu

en: 1 minute
jv: 1 menit
