VK OpenAPI (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: None
ka: არცერთი

en: Password
ka: პაროლი

en: Never
ka: არასდროს
