VK OpenAPI (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Username
lt: Nario vardas

en: all
lt: visi

en: None
lt: Joks

en: Password
lt: Slaptažodis

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Node
lt: Mazgas

en: Never
lt: Niekada

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Secret key
lt: Slaptas raktas

en: 1 minute
lt: 1 minutė
