VK OpenAPI (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Submit
mg: Manaiky

en: Username
mg: Anarana

en: Password
mg: Teny miafina

en: 1 hour
mg: 1 ora

en: Node
mg: Fehy
