VK OpenAPI (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: all
pl: wszystkie

en: None
pl: Brak

en: Password
pl: Hasło

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: Node
pl: Węzeł

en: Never
pl: Nigdy

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: Secret key
pl: Sekretny klucz

en: Don't use
pl: Nie używaj

en: 1 month
pl: 1 miesiąc

en: Site URL
pl: URL strony

en: Base URL
pl: Bazowy URL

en: 5 minutes
pl: 5 minut

en: 15 minutes
pl: 15 minut

en: 1 minute
pl: 1 minuta

en: Redirect URL
pl: URL przekierowania

en: 7 days
pl: 7 dni

en: Application ID
pl: ID aplikacji

en: Enter your Application ID
pl: Podaj swój ID aplikacji

en: Enter your secret key
pl: Podaj swój sekretny klucz

en: New user settings
pl: Nowe ustawienia użytkownika

en: Use big avatar
pl: Użyj dużego awatara
