VK OpenAPI (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Username
ro: Nume utilizator

en: all
ro: toate

en: None
ro: Nimic

en: Password
ro: Parolă

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: Node
ro: Nod

en: Never
ro: Niciodată

en: 1 day
ro: 1 zi

en: Don't use
ro: Nu folosiți

en: Base URL
ro: URL de bază

en: 1 minute
ro: 1 minut
