VK OpenAPI (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: all
th: ทั้งหมด

en: None
th: ไม่มี

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: 1 hour
th: 1 ชั่วโมง

en: Never
th: ไม่เคย

en: 1 minute
th: 1 นาที
