VK CrossPoster (7.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Group
ca: Grup

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Main settings
ca: Paràmetres principals

en: User
ca: Usuari

en: Node types
ca: Tipus de node

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Messages
ca: Missatges

en: Node title
ca: Títol del node

en: Node body
ca: Cos del node

en: Node settings
ca: Paràmetres del node

en: Message body
ca: Cos del missatge
