VK CrossPoster (7.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Group
pt: Grupo

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Main settings
pt: Configurações principais

en: User
pt: Usuário

en: Node types
pt: Tipos de conteúdo

en: Save settings
pt: Salvar as configurações

en: Messages
pt: Mensagens

en: Node title
pt: Título do node

en: Node body
pt: Corpo do conteúdo

en: Node settings
pt: Configurações do Node

en: Message body
pt: Corpo da mensagem

en: Owner ID
pt: Código do Proprietário
