VK CrossPoster (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Group
da: Gruppe

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Main settings
da: Generelle indstillinger

en: User
da: Bruger

en: Node types
da: Indholdstyper

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Messages
da: Beskeder

en: Node title
da: Titel

en: Node body
da: Brødtekst

en: Node settings
da: Indstillinger for indholdselement

en: Message body
da: Meddelelsesbrødtekst

en: Owner ID
da: Ejer ID
