VK CrossPoster (7.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Group
pt: Grupo

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Main settings
pt: Definições principais

en: User
pt: Utilizador

en: Node types
pt: Tipos de nó

en: Save settings
pt: Guardar definições

en: Messages
pt: Mensagens

en: Node title
pt: Título do nó

en: Node body
pt: Corpo do nó

en: Node settings
pt: Configurações do nó

en: Owner ID
pt: ID do proprietário
