VK CrossPoster (7.x-1.0-rc4) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Group
fi: Ryhmä

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: User
fi: Käyttäjä

en: Node types
fi: Sisältötyypit

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Messages
fi: Viestit

en: Node title
fi: Solmun otsikko

en: Node body
fi: Solmun runko

en: Node settings
fi: Solmun asetukset

en: Message body
fi: Viestin sisältö

en: Owner ID
fi: Omistajan ID
