VK CrossPoster (7.x-2.0-rc2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Code
ka: კოდი
