VK CrossPoster (7.x-2.0-rc2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Group
te: సమూహం

en: Message
te: సందేశం

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Image
te: బొమ్మ

en: Settings
te: అమరికలు

en: User
te: వాడుకరి

en: Code
te: కోడ్
