VK CrossPoster (7.x-2.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Message
my: သတင်း

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: User
my: အသုံးပြုသူ
