VK CrossPoster (7.x-2.21) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Content
ca: Contingut

en: Group
ca: Grup

en: Message
ca: Missatge

en: - None -
ca: - Cap -

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: User
ca: Usuari

en: System
ca: Sistema

en: Code
ca: Codi

en: Image style
ca: Estil de la imatge
