VK CrossPoster (7.x-2.21) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: Group
et: Grupp

en: Message
et: Teade

en: - None -
et: - Puudub -

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: User
et: Kasutaja

en: System
et: Süsteem

en: Code
et: Kood

en: Owner ID
et: Omaniku ID

en: Image style
et: Pildi stiil
