VK CrossPoster (7.x-2.21) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: Group
fi: Ryhmä

en: Message
fi: Viesti

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Image
fi: Kuva

en: Settings
fi: Asetukset

en: User
fi: Käyttäjä

en: System
fi: Järjestelmä

en: Code
fi: Koodi

en: Owner ID
fi: Omistajan ID

en: Image style
fi: Kuvan tyyli
