VK CrossPoster (7.x-2.21) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: System
ml: സിസ്റ്റം

en: Code
ml: കോഡ്
