VK CrossPoster (7.x-2.21) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Group
ps: ګروپ

en: Message
ps: پيغام

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: User
ps: غړی

en: System
ps: سيستم
