VK CrossPoster (7.x-2.21) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Content
tr: İçerik

en: Group
tr: Grup

en: Message
tr: İleti

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Image
tr: Resim

en: Settings
tr: Ayarlar

en: User
tr: Kullanıcı

en: System
tr: Sistem

en: Code
tr: Kod

en: Image style
tr: Resim stili
