VK CrossPoster (7.x-2.21) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Content
ast: Conteníu

en: Group
ast: Grupu

en: Message
ast: Mensax

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: User
ast: Usuariu

en: System
ast: Sistema

en: Code
ast: Códigu
