VK CrossPoster (7.x-2.21) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Group
da: Gruppe

en: Message
da: Meddelelse

en: - None -
da: - Ingen -

en: Image
da: Billede

en: Settings
da: Indstillinger

en: User
da: Bruger

en: Code
da: Kode

en: Owner ID
da: Ejer ID

en: Image style
da: Billedformat
