VK CrossPoster (7.x-2.21) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Content
fil: Nilalaman

en: Group
fil: Grupo

en: Message
fil: Mensahe

en: - None -
fil: - Wala -

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: System
fil: Sistema
