VK CrossPoster (7.x-2.21) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Group
ku: گرووپ

en: Message
ku: پەیام

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Image
ku: وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: System
ku: سیسته‌م

en: Code
ku: کۆد

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
