VK CrossPoster (7.x-2.21) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Message
ta: தகவல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: User
ta: பயனாளர்

en: System
ta: அமைப்பு
