Views Menu Support (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Views
ar: الرؤى

en: Menu item
ar: رابط

en: Fields
ar: الحقول

en: Front page
ar: الصفحة الرئيسية

en: Features
ar: الخصائص
