Views Menu Support (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Menu item
be: Пункт меню

en: Fields
be: Палі

en: Front page
be: Галоўная старонка

en: Features
be: Функцыі
