Views Menu Support (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Menu item
cy: Eitem dewislen

en: Fields
cy: Meysydd

en: Front page
cy: Tudalen flaen
