Views Menu Support (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Menu item
el: Στοιχείο μενού

en: Fields
el: Πεδία

en: Front page
el: Αρχική σελίδα

en: Features
el: Χαρακτηριστικά
