Views Menu Support (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Views
hi: द्रश्य

en: Menu item
hi: मेनू आइटम

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Front page
hi: मुखपृष्ठ
