Views Menu Support (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Views
it: Viste

en: Menu item
it: Voce del menu

en: Fields
it: Campi

en: Front page
it: Prima pagina

en: Features
it: Funzionalità
