Views Menu Support (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Views
lt: Vaizdai

en: Menu item
lt: Meniu punktas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Features
lt: Savybės
