Views Menu Support (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Views
ro: Vizualizări

en: Menu item
ro: Articol de meniu

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Front page
ro: Pagina principală

en: Features
ro: Caracteristici
