Views Menu Support (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Views
ru: Представление

en: Menu item
ru: Пункт меню

en: Fields
ru: Поля

en: Front page
ru: Главная страница

en: Features
ru: Особенности
