Views Menu Support (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Menu item
sk: Položka menu

en: Fields
sk: Polia

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: Features
sk: Vlastnosti
