Views Menu Support (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Views
uk: Види

en: Menu item
uk: Пункт меню

en: Fields
uk: Поля

en: Front page
uk: Головна сторінка

en: Features
uk: Властивості
