Views Menu Support (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Front page
bo: མདུན་ངོས

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས
