Views Menu Support (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Menu item
ca: Element del menú

en: Fields
ca: Camps

en: Front page
ca: Portada

en: Features
ca: Funcionalitats
