Views Menu Support (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Views
eo: Vidoj

en: Menu item
eo: Menuero

en: Fields
eo: Kampoj

en: Front page
eo: Ĉefpaĝo

en: Features
eo: Ecoj
