Views Menu Support (7.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Title
es: Título

en: Views
es: Vistas

en: Menu item
es: Elemento de menú

en: Fields
es: Campos

en: Front page
es: Página de Inicio

en: Features
es: Características
