Views Menu Support (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Views
et: Vaated

en: Menu item
et: Menüüelement

en: Fields
et: Väljad

en: Front page
et: Avaleht

en: Features
et: Omadused
