Views Menu Support (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Views
eu: Bistak

en: Menu item
eu: Menu itema

en: Fields
eu: Eremuak

en: Front page
eu: Azaleko orria
