Views Menu Support (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Views
fi: Näkymät

en: Menu item
fi: Valikon kohta

en: Fields
fi: Kentät

en: Front page
fi: Etusivu

en: Features
fi: Ominaisuudet
