Views Menu Support (7.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Views
fr: Vues

en: Menu item
fr: Élément de menu

en: Fields
fr: Champs

en: Front page
fr: Page d'accueil

en: Features
fr: Fonctionnalités
