Views Menu Support (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Title
gl: Título

en: Views
gl: Vistas

en: Menu item
gl: Elemento do menú

en: Fields
gl: Campos

en: Front page
gl: Páxina de inicio

en: Features
gl: Funcionalidades
