Views Menu Support (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Menu item
hr: Izbornička stavka

en: Fields
hr: Polja

en: Front page
hr: Naslovnica

en: Features
hr: Značajke
