Views Menu Support (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Views
hu: Nézetek

en: Menu item
hu: Menüpont

en: Fields
hu: Mezők

en: Front page
hu: Címlap

en: Features
hu: Jellemzők
